Ostatnio przeglądane

Producenci

Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC 3w1

 • szerokość koszenia 45 cm
 • silnik 139 cm3 - 7,0 Nm
 • bez napędu - pchana
 • obudowa stalowa
 • malowana proszkowo farbą antykorozyjną
 • łożyskowane koła
 • 3w1: mulczowanie, zbieranie do kosza, boczny wyrzut
 • pojemność kosza 50 litrów
 • centralna regulacja wys. koszenia: 20 - 70 mm
 • waga netto: tylko 31 kg
 • gwarancja: 5 lata konsument

Więcej szczegółów

1 190,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Nowy

Darmowa wysyłka natychmiast do 24h

Więcej informacji

Weibang WB455HC 3w1

Najwyższej jakości kosiarka objęta 5 letnią gwarancją dla użytkowników prywatnych. Model WB455HC jest polecany do koszenia nie dużych powierzchni do ok.  600 m2 (6 arów) i  ogrodów o dużej ilości alejek, klombów i zakamarków. Ze względu na brak napędu i niską wagę kosiarkę charakteryzuje bardzo wysoka zwrotność.

Podstawową zaletą kosiarek WEIBANG jest jakość wykonania, co widać najlepiej po korpusie wykonanym z grubej blachy stalowej, malowanej farbą antykorozyjną metodą proszkową. Brzegi korpusu wygięte są na zewnątrz, dzięki czemu nie zbiera się tam trawa i resztki, a podwozie jest łatwe w czyszczeniu. Odpowiednio trwałe i wykonane z naddatkiem materiału są również pozostałe komponenty kosiarki.

Kosiarkę napędza mocny silnik Loncin o pojemności 139 ccm odpowiedni do rozmiaru kosiarki. Silnik generuje 7,0 Nm momentu obrotowego już przy 2.500 obr/min. Taki moment swobodnie radzi sobie ze ścinaniem przez nią nawet przerośniętej, wilgotnej trawy. Trakcję ułatwiają specjalnie skonstruowane, wzmocnione, łożyskowane koła. Przednie w rozmiarze 180 mm przód, tylne w rozmiarze 200 mm. Dzięki tym parametrom kosiarką pracuje się przyjemnie i bez nadmiernego wysiłku.

Centralna, 8-stopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikowi w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość trawnika, regulowaną w zakresie 20 - 70 mm. Szerokość koszenia wynosi 45 cm, co gwarantuje wysoką zwrotność kosiarki w małych ogródkach i nie zwiększa znacząco ilości przejazdów w większych ogrodach. Nóż koszący wykonano z grubej, hartowanej stali, można go ostrzyć wielokrotnie i wystarcza na lata użytkowania.

Kosz o pojemności 50 litrów wykonano z odpornej na zużycie supermocnej tkaniny z wszytym podkładem polimerowym. Ułatwia to transport i przechowywanie, obniża masę jak i cenę urządzenia. Kosze tkane w porównaniu do plastikowych są niemal całkowicie odporne na uderzenia odpryskujących kamieni.

Kosiarka realizuje 3 podstawowe funkcje: koszenie ze zbieraniem do kosza, koszenie z wyrzutem bocznym i mulczowanie. Oczywiście można też kosić z wyrzutem do tyłu bez montażu kosza.

Komfort użytkowania podnosi regulowany uchwyt z miękkim wyłożeniem rączki. Można go złożyć, jednym ruchem zdemontować kosz i przechowywać kosiarkę w pozycji stojącej. Koniecznie obejrzyj film, zobaczysz jakie to proste.

Kosiarka WEIBANG WB455HC objęta jest 5-letnią gwarancją dla użytkowników prywatnych i 1-roczną dla firm.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Napisz opinię