Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Glebogryzarka CEDRUS GL03PRO B&S

  • silnik czterosuwowy Briggs&Stratton CR950
  • pojemność silnika 208 cm3
  • moc max: 6,5 KM
  • szerokość robocza: 45 cm
  • max głębokość pracy: 16 cm (średnica frezu 33 cm)
  • napęd: 1 bieg do przodu, 1 bieg do tyłu
  • uchwyt regulowany w pionie
  • waga: 92 kg
  • zalecana powierzchnia: do 25 arów

Więcej szczegółów

3 189,00 zł

-401,00 zł

3 590,00 zł

CEDRUSGL03PRO-B&S

Nowy

Więcej informacji

CEDRUS GL03PRO B&S

Glebogryzarka z silnikiem spalinowym Briggs&Stratton CR950 o mocy max 6,5KM i prędkości obrotowej noży 190 obrt/min zapewnia dużą moc do pracy w ziemi twardej, zbitej i mokrej. Przydaje się do prac jesiennych i wiosennych. 

- zmiana kierunku obrotów urządzenia roboczego gwarantuje pracę w każdych warunkach,

- wysokiej jakości silnik Briggs&Stratton zapewnia odpowiednią moc,

- wytrzymałe urządzenie robocze - pracuje u nas bezawaryjnie na wypożyczalni, czy potrzeba lepszej rekomendacji?!

- możliwość montażu akcesoriów takich jak pług do orania, czy obsypnik

CEDRUS GL03PRO B&S odróżnia od modelu GL03PRO-LC rodzaj zastosowanego silnika. W tym modelu mamy jednostkę produkcji Briggs&Stratton o nieznacznie większej pojemności i mocy w stosunku do wariantu na silniku LONCIN.

Pozostałe parametry w tym ponadprzeciętna jakość wykonania są bliźniacze. W obu wariantach silnikowych.

W GL03PRO B&S napęd realizowany jest poprzez koła o dużym protektorze, dzięki czemu możliwa jest praca nawet na gliniastym podłożu. W klasycznych glebogryzarkach napęd realizowany poprzez obrót frezu, wymaga to od operatora dużej siły i sprawności fizycznej. CEDRUS GL03PRO B&S ma koła napędowa, dlatego jest chętnie wybierany przez osoby starsze, lub mnie sprawne fizycznie.  

CEDRUS GL03PRO B&S to przede wszystkim solidność wykonania. Wystarczy spojrzeć na masę urządzenia: 90 kg może wydawać się dużo, ale to jest sprzęt do ciężkiej pracy w trudnych warunkach, gdzie oszczędzanie na grubości komponentów kończy się awarią sprzętu. Glebogryzarka GL03PRO B&S pod względem trwałości nie ma sobie równych w swojej klasie cenowej.

Tą solidną maszynę napędza, czterosuwowy silnik Briggs&Stratton CR950, o pojemności 208 cm3 i wysokim momencie obrotowym. Pozwala bezproblemowo przyorać rozdrobniony materiał organiczny, nawóz próchniczy czy torf. Zapewnia silne przejście także po twardych lub ciężkich glebach gliniastych. Napęd gryzarki posiada bieg do przodu jak i bieg wsteczny, dzięki czemu łatwo można manewrować i przemieszczać urządzenie.

Zespół noży roboczych wykonano z utwardzonej stali, zapewniającej dłuższą żywotność układu roboczego. Frezy mają średnicę 33 cm, głębokość robocza wynosi więc ok 16 cm. Szerokość robocza zespołu roboczego wynosi 450 mm. Wszystkie dźwignie sterujące maszyną umiejscowione są w zasięgu ręki operatora.

Standardowe wyposażenie glebogryzarki to osłony stalowe chroniące operatora przed odpryskami kamieni. Osłony operatora obejmują całość zespołu roboczego. 

Glebogryzarka CEDRUS to bardzo mocna, zwrotna i trwała glebogryzarka w układzie ciągnika jednoosiowego. Z pewnością spełni oczekiwania entuzjastów ogrodnictwa. Docenią ją również panie i osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, ponieważ wymaga znacznie mniej wysiłku niż tradycyjne glebogryzarki.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane