Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Glebogryzarka CEDRUS GL03PRO-LC - 196 ccm

 • silnik czterosuwowy LONCIN G200F
 • pojemność silnika 196 cm3
 • moc max: 5,5 KM
 • moment obrotowy: 11,5 Nm przy 3.000 rpm
 • szerokość robocza: 45 cm
 • max głębokość pracy: 16 cm (średnica frezu 33 cm)
 • napęd: 1 bieg do przodu, 1 bieg do tyłu
 • uchwyt regulowany w pionie
 • waga: 92 kg
 • zalecana powierzchnia: do 25 arów

Więcej szczegółów

2 899,00 zł

-391,00 zł

3 290,00 zł

CEDRUSGL03PRO-LC

Nowy

Więcej informacji

CEDRUS GL03PRO-LC - 196 ccm

Glebogryzarka z silnikiem spalinowym Loncin o mocy 5,5KM i prędkości obrotowej noży 190 obrt/min zapewnia dużą moc do pracy w ziemi twardej, zbitej i mokrej. Przydaje się do prac jesiennych i wiosennych. 

- zmiana kierunku obrotów urządzenia roboczego gwarantuje pracę w każdych warunkach,

- wysokiej jakości silnik Loncin zapewnia odpowiednią moc,

- wytrzymałe urządzenie robocze,

- możliwość montażu akcesoriów takich jak pług do orania, czy obsypnik

Napęd realizowany jest poprzez koła o dużym protektorze, dzięki czemu możliwa jest praca nawet na gliniastym podłożu. W klasycznych glebogryzarkach napęd realizowany poprzez obrót frezu, wymaga to od operatora dużej siły i sprawności fizycznej. CEDRUS GL03PRO-LC  ma koła napędowa, dlatego jest chętnie wybierany przez osoby starsze, lub mnie sprawne fizycznie.  

CEDRUS GL03PRO-LC to przede wszystkim solidność wykonania. Wystarczy spojrzeć na masę urządzenia: 90 kg może wydawać się dużo, ale to jest sprzęt do ciężkiej pracy w trudnych warunkach, gdzie oszczędzanie na grubości komponentów kończy się awarią sprzętu. Glebogryzarka GL03PRO-LC pod względem trwałości nie ma sobie równych w swojej klasie cenowej.

Tą solidną maszynę napędza, czterosuwowy silnik LONCIN, o pojemności 196 cm3 i wysokim momencie obrotowym 11,5 Nm. Pozwala bezproblemowo przyorać rozdrobniony materiał organiczny, nawóz próchniczy czy torf. Zapewnia silne przejście także po twardych lub ciężkich glebach gliniastych. Napęd gryzarki posiada bieg do przodu jak i bieg wsteczny, dzięki czemu łatwo można manewrować i przemieszczać urządzenie.

Zespół noży roboczych wykonano z utwardzonej stali, zapewniającej dłuższą żywotność układu roboczego. Frezy mają średnicę 33 cm, głębokość robocza wynosi więc ok 16 cm. Szerokość robocza zespołu roboczego wynosi 450 mm. Wszystkie dźwignie sterujące maszyną umiejscowione są w zasięgu ręki operatora.

Standardowe wyposażenie glebogryzarki to osłony stalowe chroniące operatora przed odpryskami kamieni. Osłony operatora obejmują całość zespołu roboczego. 

Glebogryzarka CEDRUS GL03PRO-LC to bardzo mocna, zwrotna i trwała glebogryzarka w układzie ciągnika jednoosiowego. Z pewnością spełni oczekiwania entuzjastów ogrodnictwa. Docenią ją również panie i osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, ponieważ wymaga znacznie mniej wysiłku niż tradycyjne glebogryzarki.

Opinie

Oceń 
2020-09-02

Znakomite urządzenie

Zakupiłam tą glebogryzarkę rok temu. Mąż sceptycznie podchodził do tego zakupu, ponieważ wcześniej wypożyczaliśmy inne glebogryzarki, które nie dawały sobie rady. To był strzał w 10-kę. Osobne załączanie napędu kół i noży to rewelacja. Paca noży w obie strony również na plus. Olbrzymi plus dla Panów z obsługi za pomoc telefoniczną w rozwiązaniu początkowych problemów technicznych. Pozdrawiam

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Produkty powiązane