Kategorie

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Pługi ułatwiające odśnieżanie.

Seen by: 367, Feb 17, 2021

Pługi zgarniający do traktorka przeznaczony do spychania śniegu oraz lekkich materiałów sypkich.

Do usuwania śniegu z powierzchni gładkich, np. podjazdów czy ścieżek służą łopaty do śniegu ze stalową krawędzią (np. łopata z krawędzią ze stali szlachetnej o szerokości pracy 50 cm, z blatem z tworzywa sztucznego, wytrzymałego na temperaturę do -40 stopni Celsjusza oraz wysokimi krawędziami bocznymi zapobiegającymi spadaniu śniegu z łopaty).
Do odśnieżania podjazdów lub ścieżek wykonanych z kostki brukowej służą łopaty z krawędzią z tworzywa sztucznego, które chroni podłoże i zapewnia cichą pracę. Najlepszym jednak rozwiązaniem są pługi śnieżne – pługi te możemy zamontować do traktorka.

Pług zgarniający do śniegu do traktorków marki Snapper oraz Simplicity. Szerokość robocza lemiesza wynosi 120 cm, co pozwala na odśnieżanie większych parkingów oraz alejek. Pług regulowany jest w 3 ustawieniach na lewą i prawą stronę oraz czołową na wprost. Podnoszenie i opuszczanie odbywa się elektrycznie. Operator przy pomocy przycisku umiejscowionego w dowolnie przez siebie wybranym miejscu steruje podnoszeniem lub opuszczaniem urządzenia. Siłownik śrubowy odpowiedzialny za ten proces wyposażono w wyłączniki krańcowe, które zabezpieczają przed uszkodzeniem mechanicznym. U dołu lemiesza odśnieżającego zamontowano gumową listwę zgarniającą śnieg, która dba o skuteczne zbieranie zalegającego śniegu oraz zabezpiecza kostkę brukową przed uszkodzeniem. Pług posiada regulowane ograniczniki wysokości pracy, pozwalające ustawić pług na żądanej wysokości. Mechanizm sprężynowy zabezpiecza pług, ramę oraz oś przednią traktora przed uszkodzeniami powstałymi na wskutek nadmiernych obciążeń podczas pracy lub w przypadku zderzenia z twardym przedmiotem zakopanym w śniegu. Pług bardzo solidnej budowy wyprodukowany w Polsce. Produkt cechują  solidne wykonanie, duża funkcjonalność oraz rozsądna cena. Dedykowany do urządzeń marki Simplicity oraz Snapper. Kupując u nas traktor razem z pługiem zapytaj sprzedawcę o bezpłatny montaż.  

Kiedy przychodzi zima, pojawia się problem zaśnieżonych dróg, ulic, dróżek oraz przydomowych placów. Masz problem z wyjazdem z garażu lub z podjazdu. Oczywiście dzieje się tam w przypadku, gdy zima jest bardzo mocna i z gęstymi oraz częstymi opadami śniegu tak jak tego roku. Jeżeli ktoś dysponuje własnym pługiem do śniegu, sprawa wygląda już dużo lepiej. Pług ręczny do śniegu jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku małych terenów, gdzie używając tylko siły mięśni, można pozbyć się śniegu. Jeżeli ktoś dysponuje własnym pługiem do śniegu, sprawa wygląda już dużo lepiej.

Mając pług do traktorka można bardzo szybko oczyścić podwórko ze śniegu i utorować drogę do garażu lub do ulicy. Usuwając śnieg i lód z naszych posesji, należy wystrzegać się metod, które mogą zniszczyć nasz ogród. Posypywanie ścieżek i podjazdów solą może nie tylko zniszczyć naszą odzież czy karoserię auta. Sól, przedostając się do ziemi, staje się niebezpieczna dla roślin, które mają przez jej działanie utrudniony dostęp do wody. Pamiętajmy o tym!

Leave a comment

Sign in


Categories

Author: