Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Agregat prądotwórczy jednofazowy Cedrus AG3-1F z AVR Zobacz większe

Agregat prądotwórczy Cedrus AG3-1F

 • moc max. 3 kW
 • moc robocza 2,7 kW
 • gniazda wtykowe: 230V - x2 (16.0 A)
 • prądnica z miedzianym uzwojeniem
 • stabilizator napięcia AVR
 • bezpieczniki obwodów
 • silnik benzynowy, 4-suw RATO R210
 • pojemność silnika: 212 cm3
 • rozruch ręczny 
 • automatyczny wyłącznik przy niskim poziomie oleju
 • zbiornika paliwa 12 litrów
 • masa netto ok. 45 kg
 • gniazdko 12V DC
 • gwarancja 2 lata

Więcej szczegółów

1 419,00 zł

CEDAG3-1F

Nowy

Więcej informacji

Cedrus AG3-1F

Wysokiej jakości agregat prądotwórczy o szerokim zastosowaniu i umiarkowanych gabarytach. Znajdzie zastosowanie zarówno podczas awaryjnego zasilania domu jak również w trakcie prac na budowie. Napędzany markowym, niezawodnym silnikiem przemysłowym firmy RATO o pojemności skokowej 212 ccm. Silnik odpalany jest rozruchem ręcznym. Dzięki zastosowaniu automatycznego podwieszacza zaworów zainstalowanego na wałku rozrządu jego odpalenie jest łatwe i nie wymaga używania dużej siły. Silnik został zaprojektowany do wielogodzinnej pracy, o czym świadczą takie elementy jak: żeliwna tuleja cylindra, kuty wał napędowy z utwardzanej stali, podwójne łożyska kulkowe. Dodatkowo silnik posiada automatyczny czujnik poziomu oleju, który wyłącza agregat w przypadku zbyt niskiego stanu oleju. Chroni to silnik przed zatarciem i kosztownym remontem. Specjalnie zaprojektowana prądnica z miedzianym uzwojeniem gwarantuje niezawodność działania. Moc znamionowa agregatu to 2700 watów co sprawia, że do agregatu można podłączyć betoniarkę, młot wyburzeniowy, szlifierkę, wiertarkę  lub inne urządzenie budowlane. 

Ponieważ agregat wyposażono w system stabilizacji napięcia AVR, który eliminuje wahania napięcia, które pojawiają się podczas wytwarzania energii elektrycznej, agregat zapewnia bezpieczne zasilanie wszystkich urządzeń nawet tych o delikatnej elektronice  takich jak komputery, telefony, lodówki, sterowniki kotłów C.O. i inne. 

Moc znamionowa agregatu to  2700 W, a maksymalna 3000 W. Oznacza to, że agregat może zasilać w trybie niemal ciągłym urządzenia o mocy łącznej 2700 watów i posiada zapas mocy, który wykorzystywany jest gdy uruchamiasz podłączone urządzenie. Nie musisz się obawiać, że pracujące i podłączone wcześniej zatrzyma się z powodu chwilowego niedoboru prądu. Dwa gniazda 230V o pełnej obciążalności 16 A - tak jak w sieci domowej! Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji gniazdo prądu stałego DC 12 V, dzięki któremu możesz naładować akumulator. 

Bardzo mocnym punktem agregatu jest czterosuwowy silnik benzynowy RATO o pojemności 389 ccm. 

W przeciwieństwie do modeli dwusuwowych nie trzeba sporządzać mieszanki benzyna-olej. Ułatwia to korzystanie z agregatu okazyjnym i nie wprawnym użytkownikom.

Stabilna rama nośna z amortyzacją gwarantuje bezpieczne posadowienie agregatu i ogranicza jego "myszkowanie" podczas pracy. Duży zbiornik paliwa ogranicza ilość dolewek.

W trosce o Twoje urządzenia warte nie raz kilkanaście tysięcy złotych polecamy używanie markowych agregatów, wyposażonych w system stabilizacji napięcia AVR. 

CEDRUS i inni renomowani producenci dbają o zgodność parametrów agregatu z rzeczywistością. W bardzo tanich agregatach system AVR nie występuje lub nie trzyma zakładanych wartości dopuszczając do nagłych, bardzo wysokich skoków napięcia, które skutkują zniszczeniem podłączonych urządzeń.

Zakres dostawy / Uwagi Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane